Контактирајте не

Jointop Кина индустрија копродукции, ООД

адреса

3-ти кат, бр.1 зграда, бр 18, Baihuazhou патот, Pushang индустрија простор, Jinshan, Фужоу Сити, Fujian провинција, Кина, 350.008

телефон

Продажба: 0591-87668070

Поддршка: 0591-83058825

часа

Понеделник-недела: 24 часа